Nasze Certyfikaty

Adamki jako producent obuwia profilaktycznego może pochwalić się szerokim wachlarzem certyfikatów, jakie otrzymaliśmy za nasze buciki.

Wyrób medyczny

Nasze obuwie jest wyrobem medycznym zarejestrowanym przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Oznacza to, że zostało ono przebadane i przetestowane pod względem bezpieczeństwa użytkowania dla dzieci, spełniając bardzo rygorystyczne normy.
Materiały z których zostało wykonane obuwie pochodzą od certyfikowanych producentów oraz spełniają normy jakości i potwierdzają skuteczność wyrobu medycznego. Ponadto proces produkcji jest zgodny z wymaganiami określonymi m.in. w Dyrektywie dla Wyrobów Medycznych 93/42/EEC – MDD zał. V.  Cnak CE potwierdza, że nasz produkt jest zgodny z normami unijnymi pod względem bezpieczeństa i jakości.

Certyfikat zdrowej stopy.

Nasze obuwie jest prawidłowo wykonane pod względem technologicznym, konstrukcyjnym oraz estetycznym. Znak ten jest informacją dla Rodziców, że obuwie jest prawidłowo dostosowane do wymagań stóp dzieci.

Certyfikat Polski Produkt oraz Polska Firma

Nasze wyroby są w 100% wykonywane w Polsce. Ponadto certyfikat ten jest dowodem na to, że zarówno nasza marka Adamki oraz nasze obuwie spełnia określone standardy jakości.